InsaneSnape (lietuveens) wrote,
InsaneSnape
lietuveens

Katram kokam - pa pedagogam!!!

Salasījos šodien komentārus Tvnet un Diena. Nu tad tā. Skolotāji ir liekēži, sliņķi un vispār maitas. Viņiem ir darbs, ir ko darīt, bet šie vēl arī algu grib saņemt! Tāpat jau 1000ls saņem! Lai brauc uz ārzemēm lasīt zemenes! Tur viņiem īstā vieta. Un kā viņiem nav kauna pārtraukt Repšes kungu runājam! Kā šie cilvēki var vispār bērnus mācīt! Pakārt viņus visus kokos!

Nu, laikam būs vien tautiešiem ne vien saviem bērniem pašiem ķīmija un fizika jāmāca, bet arī eksameni jāpieņem. Un, kā TVnetā viedi "austra" izteicās "pašiem jāstāv klāt, kad viņi viens otram galvas pret sienām dauzīs". Vienalga tie idioti skolotāji ne velna nemāk ne mācīt - ne audzināt, ne prot kārtīgi strādat, nedz arī savas stundas skolā nosēž. Tiešām jāizdzen visi tie parazīti ārā no valsts ar s*dainu slotu.
Tags: мир вокруг
Subscribe

 • (no subject)

  Вы бля не поверите, шведы посудомойку привезли, но инсталлировать отказались, потому что РОЗЕТКА НЕ ДОЛЖНА БЫТЬ ПРЯМО НАПРОТИВ УСТРОЙСТВА!

 • (no subject)

  В 3 часа ночи у меня в голове раздался адский звон. Повернулась на другой бок, в надежде, что это сон, но звон не пропал, пришлось проснуться.…

 • (no subject)

  Путем анализа своего мерзкого поведения всю неделю, А.Д. пришла к выводу, что у нее приступ тревоги. Решила полечиться сегодня шампанским, потому что…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments